Make your own free website on Tripod.com

Добрий День


В Україні мільйони громадян, яких безжалісно пограбували трасти. Саме тому постраждалі від трастів об'єдналися у Всеукраїнську спілку ошуканих вкладників та акціонерів України, яка має свої регіональні представництва в усіх регіонах України і ставить за мету - повернення вкладів громадянам.

Сьогодні боротьба ошуканих вкладників трастів за повернення своїх заощаджень вступило в нову фазу. Вони шукають однодумців серед тих ведучих політичних сил в Україні, які реально захищають соціальні інтереси українського народу. Тому 22 травня 2001 р. Всеукраїнська Спілка ошуканих вкладників та акціонерів України на своїй конференції прийняла рішення підписати Угоду про соціальне партнерство з партією "Батьківщина", депутатська фракція якої давно й послідовно відстоює у парламенті права вкладників.

Згідно цією Угоди, Спілка ошуканих вкладників проведе (вже проводе) всеукраїнську реєстрацію вкладників, тому що донині невідома точна кількість громадян, постраждалих в трастових аферах - за різними даними, їх від 4 до 7 млн. Буде вивчатись реальна ситуація з поверненням вкладів на місцях, накопичуватиметься позитивний досвід в цій справі, і на його основі будуть розроблятися проекти тих законодавчих актів, які через депутатську фракцію "Батьківщина" планується винести на розгляд парламенту. І Спілка ошуканих вкладників, і "Батьківщина" будуть добиватись створення позабюджетного Фонду компенсації ошуканих вкладників трастів, а також приймуть участь в акціях протесту з вимогами вирішення невідкладних соціальних проблем в державі.Віктор Терен
Голова Всеукраїнської Спілки ошуканих
вкладників й акціонерів України,
народний депутат України