Make your own free website on Tripod.com

22 травня 2001 р. між Головою "Всеукраїнської Спілки ошуканих вкладників та акціонерів України" В.В. Тараном(Тереном) та лідером фракції "Батьківщина" О.Турчиновим була підписана:


УГОДА ПРО СОЦІАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО
між

"ВСЕУКРАЇНСЬКОЮ СПІЛКОЮ ОШУКАНИХ ВКЛАДНИКІВ
ТА АКЦІОНЕРІВ УКРАЇНИ"

та
ПОЛІТИЧНОЮ ПАРТІЄЮ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ`ЄДНАННЯ
"БАТЬКІВЩИНА"

Всеукраїнська Спілка ошуканих вкладників та акціонерів України ставить своєю метою соціальний захист українського народу, сприяє поверненню трудових заощаджень громадянам, які постраждали від шахрайської діяльності трастів та інших небанківських фінансових установ. Сьогодні мільйони ошуканих вкладників трастів залишилися поза увагою держави, а тому Всеукраїнська Спілка ошуканих вкладників взяла на себе завдання по об`єднанню та координації зусиль всіх громадських організацій і політичних партій, які в своїй діяльності допомагають громадянам України повернути їхні вклади.

Політична програма партії "Батьківщина" передбачає підтримку загальнонародного патріотичного руху за соціальну солідарність громадян, за утвердження та побудову такої Української держави, в якій передусім мають торжествувати гуманні принципи демократії, добра і справедливості.

Отже, стратегічні цілі і наміри Всеукраїнської Спілки ошуканих вкладників та політичної партії "Батьківщина" не суперечать одні одним, а, навпаки, є взаємодоповнюючими, багато в чому спільними, і тому саме життя зобов'язує їх до об`єднання зусиль для реалізації і захисту конституційних прав українського народу. Тому 22 травня 2001 року, в Києві, на Всеукраїнській Конференції Спілки ошуканих вкладників вони й підписали Угоду про соціальне партнерство, яка має стати ефективним інструментом в розв'язанні гострої соціальної проблеми повернення вкладів громадянам.

УГОДА ПРО СОЦІАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО між Всеукраїнською Спілкою ошуканих вкладників та політичною партією "Всеукраїнське об1єднання "Батьківщина" передбачає проведення наступних спільних заходів:


1. Спілка ошуканих вкладників при сприянні партії "Батьківщина" буде проводити всеукраїнську реєстрацію вкладників, щоб в масштабах держави мати реальну картину кількості ошуканих громадян, відомості про їхній соціальний статус та загальну суму коштів, на яку вони постраждали.

2.Спілка ошуканих вкладників разом з партією "Батьківщина" будуть ретельно вивчати ситуацію з поверненням вкладів на місцях, накопичуватимуть позитивний досвід у цій справі, і на його грунті разом розроблятимуть проекти тих законодавчі актів, які через депутатську фракцію "Батьківщина" будуть виноситись на розгляд парламенту.

3. Спілка ошуканих вкладників разом з партією "Батьківщина" домагатимуться створення в країні позабюджетного Фонду компенсації ошуканим вкладникам трастів, а також братимуть участь в спільних акціях протесту, спрямованих на вирішення невідкладних соціальних проблем в країні.

4. Спілка ошуканих вкладників, яка сьогодні стала в обороні мільйонів постраждалих громадян, разом з партією "Батьківщина", яка послідовно й цілеспрямовано відстоює національні інтереси українського народу, спільно діятимуть та єднатимуть свої сили на майбутніх виборах, щоб до владної керми в Україні нарешті прийшли люди, здатні очолити побудову демократичного, соціальне справедливого суспільства, в якому людина-громадянин реально, а не на словах, мусить стати найвищою соціальною і духовною цінністю.


Вже з власного досвіду Спілка ошуканих вкладників переконана, що соціальні питання є невіддільними від проблем політичних А тому, вважаючи своїм пріоритетним завданням повернення заощаджень ошуканим громадянам, вона діятиме і для реалізації політичної платформи партії "Батьківщина", ідеологічною основою якої є суверенна державність, демократія і патріотизм, декриміналізація суспільства та непоминучі принципи свободи, прав людини і соціальної солідарності. Разом з тим, тісна взаємодія і співпраця між Спілкою ошуканих вкладників та партією "Батьківщина" стане наочним прикладом консолідації всіх здорових, конструктивних сил в державі, які виступають за побудову в Україні суспільства справедливості і добробуту.