Make your own free website on Tripod.com

"Мертві" вклади оживають

ПРАЦЮЮЧИ разом усього мі-сяць, партія "Батьківщина" і Всеукраїнська спілка ошуканих вклад ників добилися перших спільних результатів - за їх сприяння почалося повернення коштів вкладникам одного з найбільших трастів "Інісс-Інвест". У зустрічі з громадськістю з цієї нагоди взяли участь лідер ."Батьківщини" Юлія Тимошенко та голова ВСОВ Віктор Терен.

- Нічого нема неможливого, - звернулася до присутніх Юлія Володимирівна. - Хочу, щоб усі зрозуміли: це не якась благодійна акція, а те, що нам удалося на ділі довести, що навіть у ситуації повного беззаконня і корупції можна повертати вклади людям. Просто на це потрібні відповідні професіоналізм і бажання. Більшість людей, обдурених трастами, вже втратила всяку надію. Мовляв, минув час, і їхні, вклади вже "мертві", їх неможливо повернути. Це не так. Повернути можна. От тільки влада повинна бути чесною і духовно чистою. Адже не існує невідомих перерахувань ні в Україні, ні за її межами. І це досить легко встановити.

Ю. Тимошенко вручила ошуканим вкладникам чеки на одержання у банку їхніх коштів. 3 хвилюванням брали їх пенсіонер із селища Вільшани Дергачівського району Харківської області Григорій Артемович Чепкий, жителька Борзни Чернігівської області Надія Іванівна Кириленко, кияни Надія Йосипівна Матвицька, Людмила Вікторівна Криволапова, Неля Михайлівна Савурова та інші. Вони щиро дякували лідеру "Батьківщини" за нелегку роботу, яку вона розпочала.

Нині по всій країні проводиться реєстрація вкладників трастів, кількості яких сьогодні ніхто точно не знає. Ті, хто хоче зареєструватися, повинні звернутися до своїх обласних організацій Всеукраїнської спілки ошуканих вкладників. Детальну консультацію з цього приво ду можна одержати, звернувшись із листом в офіс партії "Батьківщина": м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26.

 

Микола ЮРЧИШИН.


Сільські Вісті
10 липня 2001 р.