Make your own free website on Tripod.com

Повертають вклади і надіюБібліотека “жалобної літерату-ри” поповниться ще одним ви-данням. До “Чорної книги голодоморуписьменника Володимира Маняка додасться “Чорна книга трастів”. Вона починати меться декретом відомого державного діяча - предтечі сум­нозвісних “пірамід” вітчизняного гатунку.

Про цю “літературну” новину минулої п'ятниці повідомив письменник, народний депутат,член фракції “Батьківщина”, а заразом - голова всеукраїнської Спілки ошуканих вкладників Віктор Терен (Таран). Спілка і партія “Батьківщина” створили всеукраїнську мережу із повернення вкладів громадянам, які стали жертвами трастових авантюр. В офісі партії вісім ошука­них вкладників одержали чеки, за якими вони можуть одержати свої вклади в Ощадбанку України. Ще сто осіб одержали ана­логічні поштові перекази. Ці вклади було повернено із заарештованого рахунку АТ “Інніс-Інвест”.

Вручаючи чеки. лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко попередила: "Сьогоднішня акція - тільки першийкрок у встановленні соціальної справедливості і поверненні вкладів ошуканим громадянам України”.

Спілка і партія спільно працю­ють усього місяць. Але навіть за такий короткий термін уже встигли дещо зробити. Ю.Тимошенко взагалі вважає, що потрібно не дуже багато часу, аби повернути кошти. “Зараз ми шукаємо, де ці гроші, на яких рахунках і хто їх власник. Проводимо реєстрацію, де, скіль­кох вкладників і на яку суму “кинули”... Розумієте, немає жодних проблем із повернен­ням вкладів. Потрібно мати тільки політичну волю...” Як­раз волі, за словами лідера партії, влада й не хоче проявити.

“...Хочеться, щоб люди не втрачали надії. Щоб знали: не все пропало. Гроші не мертві. Можна повернути все. І побудувати нормальну, заможну країну. Не за двадцять років. А за три-чотири. Тільки влада повинна бути духовною й інтелекту­ально досвідченою. Тільки чесна влада матиме програму відродження і команду відродження”.

Наступного місяця “Батьківщина” разом із спілкою видаватиме гроші у регіонах.

 

"Слово Батьківщини", 13 липня 2001 р. № 23 (30)