Make your own free website on Tripod.com

ВИПЛАТА ВКЛАДІВ ПОЧАЛАСЯ В РЕГІОНАХ

 


Фото Андрія Маркова

Голова Спілки В. Терен, вручає потерпілим від "трастів" направлення в Ощадкаси для отримання своїх вкладів.

6 липня цього року, коли внаслідок співпраці між партією "Батьківщина" та Всеукраїнською Спілкою ошуканих вкладників та акціонерів України кияни змогли повернути собі вкрадені трастівськими злодіями гроші, Юлія Тимошенко, вручаючи людям направлення в банк, запевнила, що далі почнуться виплати коштів по регіонах. Можливо, в те ще не всі вірили, адже донині Верховною Радою не прийнято закону (хоч є, наприклад ґрунтовний законопроект народного депутата Василя Онопенка), який би вирішував так зване питання "трастів".

І тим не менше, слова лідера "Батьківщини", як і завжди не розійшлися з ділом. Вони стали реальністю: 10 серпня жителі міст Біла Церква та Узина теж, як і кияни, отримали направлення до ощадкас, які їм передав народний депутат України, член політради партії "Батьківщина" Віктор Терен. А на черзі - Чернігів, Рівне, Харків, Суми...

Поки-що вклади повертаються лише громадянам, які вклали свої кошти в АТ "Іннісс-Інвест". Саме "Іннісс-Інвест" став тією базою, на якій апробовується опрацьований партією "Батьківщина" та Спілкою вкладників механізм повернення коштів громадянам. Тобто, накопичується і справді неоцінимий досвід, який має стати підґрунтям для розроблення законодавчого поля, яке дозволить вирішити болісне питання повернення вкладів, незалежно від того, в який траст люди вносили свої гроші.

Володимир МАРКОВ,
Голова правління Всеукраїнської Спілки
ошуканих вкладників та акціонерів України.